סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

גיוס: אורנים מדיקל מגייסת 20 מיליון דולר

החברה הישראלית פיתחה פתרון רציף ולא פולשני שמאפשר לעקוב אחר זרימת הדם במוח

מקור: אורנים מדיקל

מקור: אורנים מדיקל

חברת אורנים מדיקל (Ornim Medical), המפתחת מכשור לניטור מוחי, הודיעה היום (ד׳) על השלמת סבב גיוס שלישי בגובה 20 מיליון דולר. את הסבב הנוכחי הובילה חברת ההשקעות הסינית לונגטק, ביחד עם המשקיעים הקיימים בהם אורבימד ו-GE.

מכשיר הדגל של אורנים, ה-C-FLOW, מתבסס על טכנולוגיה המשלבת אור תת אדום קרוב ואות אולטרה סאונד שמיועד לניטור רציף, לא פולשני ובו זמנית של שינויים בזרימת הדם באזור רקמתי נבחר במוח. האלטרנטיבה ללא המכשיר מאלצת את הרופאים להשתמש במדדים עקיפים שאינם ספציפיים למוח או במכשור ייעודי, יקר ופולשני המספק ברוב המקרים אינפורמציה חלקית בלבד. ה-C-FLOW מיועד לשימוש בעיקר בחדרי ניתוח, טיפול נמרץ, חדרי התאוששות וחדרי מיון ובעתיד גם באמבולנסים. מדובר במכשיר הלא פולשני היחיד בעולם המאושר כיום על ידי ה-FDA המאפשר לנטר בדרך סימולטנית ורציפה שינויים בזרימת דם בעת ניטור מוחי. כמו כן, לחברת אורנים יש אישור של ה-FDA לניטור רציף של רמת רוויון חמצן במוח.

מאפשרת לעבור מניחוש לידיעה

אורנים הוקמה בשנת 2004 על ידי ד"ר מיכל בלברג ורויטל שכטר. כיום המערכות שפיתחה מותקנות ביותר מ-30 בתי חולים בארה״ב. החברה פועלת מכפר סבא ובוסטון ומעסיקה כ-40 עובדים. ביחד עם הסבב הנוכחי גייסה החברה למעלה מ-70 מיליון דולר.

במקביל לתהליך ביסוס אחיזתה המסחרית בארצות הברית, אורנים מגבירה עתה את פעילותה הגלובלית לסין ולקוריאה ונמצאת בתהליכי אישור רגולטורי ממנהל התרופות והמזון הסיני למוצר הדגל שלה; ״קבלת אישור כזה בתוך שנה תפתח את שוק היעד הסיני ותהווה בסיס לשיווק המערכת גם במזרח הרחוק״, אמר ישראל שרייבר, מנכ״ל אורנים מדיקל.

שרייבר הוסיף ואמר כי "אנחנו מאד מרוצים מההתקדמות המשמעותית שהושגה בחברה בכל הרבדים, ומהתוצאות הקליניות שהשגנו יחד עם הרופאים העובדים עם המערכת שלנו. הצלחנו לרכז מאמץ ובזמן קצר יחסית להשלים פיתוח של מוצר ולהתקנות במרכזים רפואיים מהמעלה הראשונה. אנחנו גאים שגופים בינלאומיים איכותיים כמו לונגטק, אורבימד ו-GE נותנים בנו אמון. זוהי הכרה חשובה בפוטנציאל של החברה להפוך למובילה עולמית. שיתוף פעולה עם גופי השקעה אסטרטגיים יאפשר לאורנים להנות מתמיכה איכותית מצד הצוות הבינלאומי ועשוי לסייע לחברה המתכננת את צעדיה המסחריים העתידיים בזירה הגלובלית. ההשקעה תאפשר לחברה לקדם את השיווק הבינלאומי של החברה ולהמשיך ולהאיץ תהליכי פיתוח נוספים שיניבו מוצרים משלימים״.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

2 תגובות על "גיוס: אורנים מדיקל מגייסת 20 מיליון דולר"

avatar

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
סטודנט
אורח
סטודנט
2 חודשים 17 ימים לפני

מיכל בלברג, לא מיכאל בלברג.
(שגיאה עם ניחוח שובניסטי)

שמואל
אורח
שמואל
2 חודשים 17 ימים לפני

טכנית זה אינו סורק קשתית. הוא ממפה את מבנה כלי הדם הנמצאים בתוך העין.
מאתר אחר לא הייתי מצפה לדייק, אבל גיקים הם פוצים אז בבקשה מכם.

wpDiscuz

תגיות לכתבה: