סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

משרד התחבורה בישראל מצטרף לאזהרות הטיסה עם גלאקסי נוט 7

רשות התעופה האזרחית בישראל מצטרפת ל-FAA האמריקאית ומזהירה את הנוסעים מהפעלה של מכשיר הגלאקסי נוט 7 החדש על גבי המטוס או שליחה שלו בתוך מזוודה לבטן המטוס; חברת אל על: נפעל על פי הוראות ה-FAA

אחד ממכשירי הנוט 7 שהתפוצצו. מקור: http://tieba.baidu.com/p/4747843017

אחד ממכשירי הנוט 7 שהתפוצצו. מקור: http://tieba.baidu.com/p/4747843017

משבר הסוללות של מכשיר הגלאקסי נוט 7 של סמסונג ממשיך להכות גלים ולגרום לרשויות התעופה ברחבי העולם לנקוט צעדי זהירות. עתה, יומיים אחרי רשות התעופה הפדראלית בארצות הברית, נודע לנו כי גם משרד התחבורה בישראל ממליץ לנוסעים בעלי נוט 7 שלא להדליק את המכשיר במטוס ולא לשלוח אותו במזוודות שנשלחות לבטן המטוס.

לא להדליק את המכשיר, לא להטעין, לא לשלוח לבטן המטוס

כזכור, ביום שישי האחרון פרסמה ה-FAA, רשות התעופה הפדראלית בארצות הברית, הודעה כי לאור המקרים האחרונים בהם התפוצצו מכשירי גלאקסי נוט 7, הרשות ממליצה בחום לנוסעים להמנע מלטעון אותו או להשתמש בו על גבי המטוס וכן להמנע מלשלוח אותו במזוודה.

עתה, נודע לגיקטיים כי משרד התחבורה הישראלי מצטרף להמלצה של רשות התעופה האמריקאית. בתגובה ראשונה של משרד התחבורה לנושא נאמר לנו כי רשות התעופה האזרחית במשרד התחבורה מאמצת את המלצת ה FAA בנושא ובקרוב היא תפרסם על כך הודעה רשמית באתר הרשות.

מחברת אל על נמסר לנו שהחברה פועלת על פי הנחיות ה-FAA. בנוסף, נמסר מהחברה: "אל על בוחנת את ההנחיות בנושא ותדע לבצע את ההתאמות, על מנת לעמוד בכל דרישות החוק".

יותר מ-2.5 מיליון מכשירים מסתובבים בעולם

לפני שהחלה בתהליך הריקול המקיף שלה, הודיעה סמסונג כי הספיקה למכור יותר מ-2.5 מיליון מכשירים מפאבלט הדגל החדש שלה. החברה החלה בתהליך בדיקה פנימי לזיהוי התקלה, שנובעת ככל הנראה מתקלת ייצור בסוללה של המכשיר. בימים האחרונים נבדקים שני מקרים בארה״ב בהם רכב ומרתף של בית פרטי עלו באש בעקבות פיצוץ לכאורה של מכשירי הנוט 7 שהיו במקום. סך הכל עד כה דווחו על 35 מכשירים שלקו בתקלה בסוללת המכשיר.

יניב אביטל

חי ונושם טכנולוגיה עוד מימי ה-ZX Spectrum היפים. חולה על כל סוגי הגאדג'טים - אלו שמתחברים ל-USB, ואלו שקוראים לו "אבא".

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: