סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

גיוס: Innoviz Technologies מגייסת 9 מיליון דולר

החברה הישראלית רוצה לחולל מהפכה בתחום הרכב האוטונומי באמצעות חיישן לייזר, הסורק בדיוק גבוה את סביבתו של הרכב ובונה סביבו תמונה תלת מימדית

מקור: Innoviz

מקור: Innoviz

Innoviz (אינוויז) חברת סטארטאפ ישראלית המפתחת סנסורי חישה ומערכות המאפשרות נהיגה אוטונומית של רכבים, הודיעה היום (ב׳) על השלמת סבב גיוס ראשון (סבב A) בסכום של 9 מיליון דולר. בין המשקיעים נמנים זוהר זיסאפל, קרנות ההון סיכון וורטקס, מאגמה, אמיתי ונצ׳רס ודלק השקעות.

רוצה להפוך חזון למציאות

Innoviz זיהתה כי שוק הרכב האוטונומי נמצא בשיא התפתחותו, אולם הוא עדיין מתעכב בשל פער טכנולוגי הקיים ביכולת סריקת מרחב התמרון של הרכב, ויכולת האבחנה של הסביבה בצורה שתאפשר לו לנתב את דרכו בביטחה. החברה מפתחת חיישן הנקרא LiDAR – Light Radar – חיישן לייזר הסורק בדיוק גבוה את סביבתו של הרכב ובונה סביבו תמונה תלת מימדית מפורטת. הטכנולוגיה של החברה שנקראת HD-SSL High Definition Solid State Lidar LiDAR מאפשרת טווח פעולה וחישה ארוכים של מספר מאות מטרים ורזולוציה גבוהה בשני הצירים, כל זאת תוך הקטנה משמעותית בגודל המוצר והוזלה במחיר אל מתחת ל-100 דולר ליחידה לעומת עשרות אלפי דולרים כיום. ה-HD-SSL ישמש כבסיס לכלל מערכת החישה הנחוצה לנהיגה אוטונומית.

החברה הוקמה בשנת 2016 על ידי עומר כילף, אורן רוזנצוויג, אורן בוסקילה ועמית שטיינברג. ארבעת המייסדים שירתו יחד ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין וצברו נסיון רב במגוון תפקידי מפתח הן בחברות סטארטאפ והן בחברות רב לאומיות. כיום הצוות מונה קרוב ל-30 עובדים והחברה מתכננת התרחבות משמעותית במהלך השנה. התכנון של Innoviz הוא להציג אב טיפוס של המוצר כבר לקראת סוף 2016, ולטענתה מדובר יהיה בטכנולוגיה שתחולל מהפכה בתחום הרכב האוטונומי.

"רכבים אוטונומיים יובילו למהפיכה משמעותית בתעשיית הרכב ובהרבה תעשיות אחרות", אמר עומר כילף, מנכ"ל ושותף מייסד ב-Innoviz. "היכולת להפוך חזון זה למציאות תלוי ביכולת לספק מענה טכנולוגי אשר עונה על דרישות הביצועים והבטיחות הגבוהים של המערכת אך גם במחיר שיאפשר לו להגיע לייצור המוני. בשל הפער במחיר ובביצועים שקיימים כיום, ישנם ניסיונות לספק מערכת נהיגה אוטונומית שלא כוללת מערכות חישה מלאות, אשר מעמידות בסיכון את בטיחות הנוסע. הטכנולוגיה החדשנית של אינוויז תאפשר את התפתחות תעשיית הרכב האוטונומי ותנגיש לראשונה את טכנולוגיית הלידאר לכלל השוק.  זאת תקופה מאוד מעניינת בשוק הרכב, אנחנו שואפים לכך שבעוד עשרים שנה יסתכלו אחורה ושאינוויז תזכר כחלק משמעותי בעיצוב המהפך הזה".

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

2 תגובות על "גיוס: Innoviz Technologies מגייסת 9 מיליון דולר"

avatar

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
אאא
אורח
אאא
2 חודשים 19 ימים לפני

נראה לי שהכוונה ל-FHD

יובי
אורח
יובי
2 חודשים 9 ימים לפני

דורית בפעם השנייה התחלתי לקלוט 😃

wpDiscuz

תגיות לכתבה: