סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

צפו: הטכנולוגיה שהפכה את השחקנים לצבי נינג׳ה

הסוד מאחורי המראה המציאותי של צבי הנינג'ה בסרטם החדש - שלב אחרי שלב בסרטון בן 2 דקות

ninja turtles

סרטון מאחורי הקלעים של הסרט החדש "צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים" מסביר ומראה כיצד הסצנות של הצבים מצולמות במציאות, והתהליך שהן עוברות דרך מניפולציות של אפקטים בשביל להגיע לתוצאה הסופית

בסרטון ניתן לראות שהסצנות בסרט שכללו את צבי העל צולמו בשיטת הצילום החדשנית והפופולארית "לכידת התנועה" ובשמה המקובל באנגלית Motion Capture או Mo-Cap. "הטכנולוגיה הזאת תורמת לנאמנות של ההופעות של השחקנים", מסביר פבלו הלמן, האחראי על האפקטים החזותיים בסרט.

טכניקת צילום זו, מאפשרת להעניק לדמויות אנימציה שיוצרו בעזרת מחשב, תנועות והבעות פנים אנושיות ואמינות יותר. בפועל תוצאה זו מתקבלת באמצעות סנסורים וציוד מיוחד, כמו השריון והמסיכות שניתן לראות בסרטון, שהשחקנים שמגלמים את אותן דמויות נושאים במהלך הצילומים. אלה שומרים מידע ויזואלי שמעניק לדמויות את אותו מראה אנושי. דוגמאות מוכרות בהם נעשה שימוש בטכניקה זו בעולם הקולנוע הן הסרט "כוכב קופים: השחר" הטבעות" ודמותו של "גולום" ב-"שר הטבעות".

"ההופעות של דמויות האנימציה חייבות לעמוד באותו הסטנדרט של ההופעות של השחקנים האמיתיים. לדוגמה, כשקייסי ג'ונס עומד ומדבר אל הצבים שלנו, הם צריכים להראות אמיתיים וכמה שיותר מלאי חיים" שון קלי, חבר בצוות האנימציה של הסרט, מסביר את היתרונות בשימוש בשיטת Mo-cap. אליו מצטרף דייב גרין, במאי הסרט, כשמבחינתו היה מדובר בצורך בסיסי על מנת לחבר בין דמויות האנימציה למקומות בהם צולמו הסצינות שהיו אמיתיים לחלוטין.

מבחינת השחקנים שלבשו את האביזרים הייחודיים, מעיד נואל פיש, שגילם את מיכלאנג'לו "זה דבר אחד לראות תמונות של הצבים, אבל זה דבר שונה לחלוטין לצפות בהופעה שלי אחרי שימוש בטכניקת הצילום הזאת, שהופכת את תנועות הפנים של הדמות, וכל דבר אחר שקשור אליה להרבה יותר מציאותיים כי הדמות נהיית מורכבת מכל כך הרבה פרטים".

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

1 תגובה על "צפו: הטכנולוגיה שהפכה את השחקנים לצבי נינג׳ה"

avatar

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
טל ס
אורח
טל ס
3 חודשים 3 ימים לפני

את השד העדתי. אני חצי רומני וחצי תימני כך שהשד הזה מופיע בכל ארוחת שישי, כל פעם בדמות אחרת.. השבוע היינו אצל הצד התימני, מפה לשם, גידי אורשר על הכתף שלי צועק ״זוביידות וכחלונים״!

wpDiscuz

תגיות לכתבה: