סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

כמו במסעדה: מעכשיו תוכלו לחלוק תשלום על המונית ב-Gett

חברת Gett (לשעבר גט טקסי) תאפשר לנוסעים לחלוק ביניהם את דמי הנסיעה בכרטיסי אשראי, גם אם הם לא משתמשים באפליקציה; החברה: צעד ראשון בדרך לכלכלה שיתופית

מקור: Gett

מקור: Gett

לא מעט משתמשים נוסעים במונית עם חברים ורוצים לחלוק ביניהם את דמי הנסיעה. עד עכשיו נאלץ מזמין הנסיעה באפליקציה לשלם בכרטיס האשראי שלו ולקבל במזומן את התשלום מחבריו, אולם אם אתם משתמשים ב-Gett (לשעבר גט טקסי), תוכלו מעכשיו לשלם בכרטיסי אשראי את דמי הנסיעה בלחיצת כפתור.

להתחלק בתשלום עם אנשים זרים לגמרי

החל מהיום יוכלו משתמשים ב-Gett לשתף בינהם את מחיר הנסיעה הסופי בין כרטיסי האשראי שלהם בצורה אוטומטית, גם אם חלק מהנוסעים לא הורידו את האפליקציה לסמארטפון. לקוחות החברה שיכנסו לאפליקציה בזמן הנסיעה, יוכלו ללחוץ על כפתור השיתוף ולהזמין חברים או אנשים שהצטרפו אקראית לשתף את תשלום הנסיעה באמצעות כרטיס האשראי שהוזן במערכת. עם קבלת ההזמנה לשיתוף ואישורה ע"י הצד השני, הנוסע שהוזמן יצורף לנסיעה אוטומטית, ויקבל את כל פרטיה: מיקום, מסלול, פרטי נהג וכו'. בסיום הנסיעה המערכת תחלק את התשלום שווה בשווה בין כל הנוכחים.

בפועל תאפשר המערכת החדשה למספר נוסעים שממתינים למשל בתחנת רכבת, לנסוע ביחד ליעד ולחלוק את מחיר הנסיעה, גם אם הם לא מכירים אחד את השני וגם אם הם לא משתמשים ב-Gett. על פי הנתונים של Gett, כ–65 אחוזים מהנסיעות הפרטיות משולמות בכרטיס אשראי.

בדרך לכלכלה שיתופית

על פי Gett, מדובר בשלב ראשון מתוך סדרת מהלכים של החברה, במסגרתם תיכנס ותטמיע טכנולוגיות שונות המאפשרות כלכלה שיתופית על-פי החוק בישראל. ב-Gett לא יכולים להישאר אדישים נוכח הכניסה של גוגל לתחום הנסיעות השיתופיות עם Waze Rider (לשעבר RideWith) ו-Moovit שהשיקה לאחרונה את שירות moovit.carpool לנסיעות שיתופיות. במקרה של Gett, הסוגייה מורכבת יותר כמובן, משום שאם תפעיל החברה שירות שיתוף נסיעות היא עלולה לפגוע בנהגי החברה. בשנה האחרונה הרחיבה החברה את היצע השירותים שלה והחלה להציע הזמנות אוכל ובעלי מקצוע שונים כמו רופאים, טכנאיים ומטפלים.

בתגובה להשקת השירות החדש נמסר מ-Gett: "חברת Gett עושה לילות כימים על מנת לפשט את התהליכים היומיומיים ללקוחותיה. כך עשתה עת השיקה את שרות המשלוחים שהפך לפופולארי ובתקופה הקרובה יורחב לפריסה ארצית, וכך עושה עכשיו עם אפשרות פיצול התשלום לנוסעים".

Gett (לשעבר, גט טקסי), הוקמה בשנת 2010 על ידי רועי מור ושחר וייסר והיא כיום החברה הגדולה ביותר באירופה בתעשיית השירותים לפי דרישה מבחינת היקף ההכנסות עם פריסה ב-52 ערים ב-5 מדינות; מאז הקמתה גייסה Gett כ-207 מיליון דולר וצי המוניות שלה כולל יותר מ-35 אלף מוניות.

יניב אביטל

חי ונושם טכנולוגיה עוד מימי ה-ZX Spectrum היפים. חולה על כל סוגי הגאדג'טים - אלו שמתחברים ל-USB, ואלו שקוראים לו "אבא".

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: