סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש

אפליקציה מומלצת: ה-Doodle התורן של גוגל ישירות על מסך הבית שלכם

ווידג'ט חדש לאנדרואיד יאפשר לכם לקבל את ה-Doodle המעודכן מהאתר של גוגל, ישירות ממסך הבית בסמארטפון שלכם

מקור: Google

מקור: Google

אם אתם אוהבים את גוגל אתם בוודאי אוהבים את השינויים התכופים בלוגו החברה בדף הבית של מנוע החיפוש, המכונה Doodle. הבעיה היא, שבכדי לקבל את ה-Doodle עליכם להיכנס לאתר של גוגל ולצפות בדף הבית בכדי לבדוק אם הוא התעדכן או לא. ווידג’ט חדש שהושק לאחרונה ופותח על ידי emprize מקהילת המפתחים של XDA-Developers מאפשר לכם להטמיע את ה-Doodle על מסך הבית שלכם במכשירי אנדרואיד.

קצת על Google Doodle

Google Doodles הם שרבוטים המעוצבים על גבי הלוגו של ענקית החיפוש ונוהגים לחגוג אירועים בעלי משמעות הכוללים בין היתר אזכור לאמנים מפורסמים, מדענים ואנשים מעניינים אחרים או סתם אירועים ששווים אזכור בדף הנצפה ביותר בעולם. מפעם לפעם, החברה מעדכנת את הלוגו שלה ב-Doodle מסוג אחר.

ה-Doodle הראשון נולד בשנת 1998, אפילו לפני שהחברה זכתה לשמה: Google Inc. הרעיון נולד כאשר מייסדי החברה לארי פייג’ וסרגיי ברין החליטו לשחק עם לוגו החברה בכדי לציין את השתתפותם בפסטיבל האיש הבוער במדבר נוואדה. הלוגו המתוקן היה אמור לסמן למשתמשים של מנוע החיפוש כי המייסדים נמצאים מחוץ למשרד.

שנתיים אחרי, ביקשו פייג’ וברין ממנהל האתר דניס וואנג, ליצור ציור לכבוד יום הבסטיליה. המשתמשים התלהבו והשרבוטים המשיכו להופיע בדף הבית של גוגל. בתחילה, השרבוטים חגגו בעיקר חגים ואירועים מוכרים ומאז הם מכסים מגוון רחב של אירועים וימי הולדת של דמויות בולטות. כיום, ה-Doodles נמצאים באחריות צוות מיוחד של מעצבים ומהנדסים מטעם החברה.

על מסך הבית שלכם

המטרה של האפליקציה פשוטה מאוד: הטמעת ה-Doodle המעודכן של גוגל על מסך הבית שלכם באנדרואיד, בתור ווידג’ט. בעזרת האפליקציה Code G, הניתנת להורדה בחינם מה-Play Store, ניתן בקלות להטמיע את הווידג’ט על גבי הלאנצ’ר שלכם באנדרואיד. יתרה מזאת, ניתן לצפות ברשימת ה-Doodles האחרונים שגוגל עיצבה. בנוסף, ניתן להחליף בין מסגרות שונות ל-Doodle במטרה להתאים אותו למסך הבית שלכם ולחיצה על ה-Doodle תוביל אתכם ישירות לאפליקציית Google Now.

במידה ואהבתם את האפליקציה, תוכלו לתרום תרומה של כ-5 שקלים למפתח ולרכוש את גירסאת ה-Donate של האפליקציה, אשר בשלב זה תגרום לעדכון ה-Doodle באופן אוטומטי, בשונה מהגירסא החינמית בה תצטרכו לעדכן אותו בצורה ידנית.

דודל לכבוד פרדי מרקורי

אבישי בר

מפתח אתרי אינטרנט מנוסה, חולה גאדג'טים, הולך נגד הזרם ואוהב את כל מה שקשור לגוגל, לאנדרואיד ולקוד פתוח. עיסוקו העיקרי הוא לפרק לחלקים כל צעצוע חדש שמגיע למשרד ואז לכתוב עליו מדריך.

  • נראה לי שבגוגל מבינים שהמכשירים הסלולריים תופסים מקום חשוב בחיינו. המחשב הנייח או הנייד הם מחשבים גדולים ומסורבלים יחסית, בעוד שהסלולר קל לנשיאה. ומה יותר נחמד לשבת בבית הקפה, לשתות הפוך ולראות את הדודל של גוגל?

תגיות לכתבה: