סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

גיקטיים מגיע לסיליקון וואלי וזאת ההזדמנות שלכם להגיע לגיקטיים

אחרי שתיעדנו, דיווחנו, חשפנו וסיקרנו את סצנת הסטארטאפים בישראל, הגיע הזמן להציג את הסצנה הישראלית שמעבר לים. גיקטיים מגיע לחוף המערבי בארצות הברית ומחפש סטארטאפים ישראלים מענייניים במיוחד

san fransisco via flickr, cc-by Joan Campderrós-i-Canas

san fransisco via flickr, cc-by Joan Campderrós-i-Canas

במהלך חודש מרץ צפויים להתקיים מספר אירועים וכנסים חשובים באחת הערים המזוהות ביותר בעולם עם תחום ההיי-טק והסטארטאפים. סן פרנסיסקו צפוייה לארח עם טרום האביב את כנס RSA הנחשב לאחר מכנסי אבטחת המידע הגדולים בעולם, את כנס פלטפורמת הענן של גוגל, Google Next ואת Israel Dealmakers Summit שיהווה מקום מעולה למינגלינג ונטוורקינג עם בכירים בתעשיה, ויש אומרים שגם אפל מתכננת איזו הפתעה ב-15 במרץ עם אירוע הכרזה משמעותי משלה.

גיקטיים מגיע לביקור

במהלך חודש מרץ הקרוב יגיע צוות מטעם גיקטיים לבקר בסיליקון וואלי ובסן פרנסיסקו במטרה לדווח ישירות מהשטח על האירועים השונים ואף להעביר מספר הרצאות בנושא תעשיית הסטראטאפים וההון סיכון בישראל ולראיין מספר בכירים מהסצינה המקומית. בנוסף, אנחנו מחפשים להעניק חשיפה לסטארטאפים, משקיעים, מיזמים וכל דבר אחר מעניין שקורה בסיליקון וואלי, אם או בלי קשר לישראלים שיושבים שם ויש להם סיפור מעניין .

במידה ואתם מציגים באחד הכנסים, יש לכם פיתוח או מוצר ממש מעניינים או שהמשרדים שלכם מצטלמים נהדר ואתם רוצים לחשוף אותם בפני קוראי גיקטיים – יותר מנשמח לפגוש אתכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המצורף ואנחנו כבר ניקח את זה משם.

 

 

מערכת גיקטיים

גיקטיים, שהוקם בגלגולו הקודם כניוזגיק במרץ 2009, פונה לאנשי טכנולוגיה ואינטרנט בארץ הרוצים לקבל חדשות, עדכונים וכתבות בתחומים אלה בעברית. בנוסף לסיקור טכנולוגי לקח על עצמו גיקטיים לקדם את תעשיית ההיי טק בארץ.

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: