תשאירו לצוקרברג את הסלוטייפ וקחו את כיסוי המצלמה הזה [גיקסטארטר]

לשמור על הפרטיות שלכם עם פתרון קל ופשוט, כלי תחבורה חדש קטן ומגניב וגם: להפוך את האייפון לגו-פרו

קיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרוייקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. במסגרת גיקסטארטר, נציג מידי שבוע מספר פרוייקטים מגניבים מקיקסטארטר ואינדיגוגו השייכים לעולם הטכנולוגיה והגאדג'טים, כך שתוכלו להתעדכן במוצרים החמים הבאים שהולכים לכבוש את העולם.

LenzO – האייפון שלכם הופך לגו-פרו

לאייפון 7 ולאייפון 7 פלוס יש מצלמה נהדרת. מארז ה-LenzO מאפשר לכם עכשיו לקחת את האייפון היקר שלכם עם המצלמה המעולה שלו מתחת למים ולהפוך אותו למעין מצלמת אקסטרים סטייל GoPro. פשוט הכניסו אותו למארז, סיגרו את המארז וזהו בערך. אם תרצו תוכלו להיעזר בזרועות הפנימיות כדי לשלוט באפליקציות ובמצלמה – גם כשאתם בתוך המים.

מחיר יחידה: 1,100 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: אפריל 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 60 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-13 אלף דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 27 ימים

לעמוד הפרויקט

Solowheel Iota – דרך חדשה ומגניבה להגיע ממקום למקום

ה-Solowheel Iota הוא התקן תחבורה חדש שכולל 2 גלגלים, מנוע ומעמד. ה-Solowheel Iota מגיע לטווח של 12.8 ק"מ בטעינה אחת שאורכת כ-40 דקות והוא נייד בזכות מימדיו והמשקל שלו שעומד על כ-3.6 ק"ג. ההתקן, שיכול להסיע רוכבים עד משקל של 133 ק"ג, משתמש בג'יירוסקופ כדי לאזן את הרוכבים עליו, בדומה לסגווי.

מחיר יחידה: 1,650 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: אפריל 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 50 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו כ-11 אלף דולר, כשנותרו לקמפיין עוד 27 ימים

לעמוד הפרויקט

IS|CC – שימרו על הפרטיות שלכם

לפני מספר חודשים הצטלם מארק צוקרברג במטה פייסבוק; מה שמשך מייד את תשומת הלב ואת העיניים של כמעט כל הקוראים בעולם היה הלפטופ של מייסד פייסבוק, שאת המצלמה שלו עיטרה פיסת סלוטייפ. כן, גם כשאתה בראש ארגון שמעסיק אלפי מהנדסים, רבים מהם בנושאי סייבר, אין תחליף לחתיכת סלוטייפ טובה.

אבל צוקרברג לא היחיד וגם ראש ה-FBI וגם האפיפיור 'נתפסו' עם כיסוי פיזי למכשירים החכמים שלהם.

אחרי הכל, גם ההאקר המתוחכם ביותר שפורץ את שכבות ההגנה החזקות ביותר לא יכול לעשות דבר אם המצלמה שלכם מכוסה פיזית. IS|CC הוא התקן זעיר שאתם מצמידים לסמארטפון, טאבלט או לפטופ שלכם וכולל כיסוי לעדשת המצלמה. ההתקן דק יותר מכרטיס אשראי, כך שהוא לא יפריע לכם לסגור את הלפטופ למשל. ההתקנה פשוטה ומתבצעת בעזרת הדבקה של ההתקן על גבי המצלמה הקיימת, כשהמפתחים טוענים שהוא יהיה עמיד גם אחרי פעמים רבות שתכניסו ותוציאו את הטלפון מהכיס וגם אחרי נפילות של המכשיר.

מחיר יחידה: 50 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: מאי 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 7,500 פרנקים שוויצריים; נכון לרגע זה גוייסו כ-100 אלף פרנקים שוויצריים כשנותרו לקמפיין עוד 35 ימים

לעמוד הפרויקט

יניב אביטל

הגב

1 תגובה on "תשאירו לצוקרברג את הסלוטייפ וקחו את כיסוי המצלמה הזה [גיקסטארטר]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
דגזהב
Guest

לנוקיה אן 900 היה כיסוי פיזי למצלמה. לאייפון שבע אין. משמע: maemo 5 > ios

wpDiscuz

תגיות לכתבה: