כרית חדשה תדאג גם להרדים וגם להעיר אתכם בצורה חכמה למדי [גיקסטארטר]

כרית חדשה כוללת חיישנים, תאורה ורמקולים, כדי לפנק אתכם בשינה טובה יותר; עוד במדור מימון ההמונים שלנו: שעון שגם הגיקים וגם ההיפסטרים יאהבו ודרך חדשה להחיות את הפילמים שלכם

קיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרויקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. במסגרת גיקסטארטר, נציג מדי שבוע מספר פרויקטים מגניבים מקיקסטארטר ואינדיגוגו השייכים לעולם הטכנולוגיה והגאדג'טים, כך שתוכלו להתעדכן במוצרים החמים הבאים שהולכים לכבוש את העולם.

FilmLab – להציל את הפילמים הישנים


כמעט בכל בית ניתן למצוא פילמים ישנים ("נגטיב") שמתעדים את החיים לפני המצלמות הדיגיטליות והסמארטפונים. הבעיה היא שלמרות שהם המקור האיכותי ביותר של התמונות, הרי שהזמן לא עושה להם טוב. אפליקציית FilmLab שנמצאת בפיתוח בימים אלו תאפשר לכם לצלם את הנגטיבים הללו בעזרת מצלמת הסמארטפון ולהעביר אותם לפורמט דיגיטלי.

האפליקציה תשתמש במספר תמונות בפורמט RAW לא מכווץ, מהם היא מייצרת את התמונה הסופית. את התמונה הזו תוכלו להעביר דרך אפליקציית עיבוד תמונה בסמארטפון או במחשב וכמובן לשתף.

מחיר יחידה: 65 ש״ח

מועד משלוח משוער: יולי 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 20 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו יותר מ-21 אלף דולר ונותרו לקמפיין עוד 19 ימים

לעמוד הקמפיין 

The City Clock – שעון בינארי מעוצב

יש הרבה מאוד שעונים מגניבים, אבל ספק אם יש אחד שמשלב נגיעות גיקיות, עיצוב ואהבה לפריס. The City Clock הוא שעון דמוי בית מגורים פריסאי בסגנון אוסמני שמציג את השעה בצורה הבינארית הבאה: אור דלוק בקומה הראשונה שווה לערך 1, אור בקומה השנייה שווה ל-2, אור בקומה השלישית שווה ל-4 ואור בקומה הרביעית שווה ל-8. בשיטה הזו ניתן למעשה ליצור (על ידי חיבור) את כל הספרות שמרכיבות את השעה.

מחיר יחידה: 460 ש״ח (כולל משלוח לישראל)

מועד משלוח משוער: נובמבר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 10,000 אירו; נכון לרגע זה גוייסו כ-6,000 אירו ונותרו לקמפיין עוד 26 ימים

לעמוד הקמפיין

Sunrise Smart Pillow – כרית חכמה

נדמה שכל פיסת טכנולוגיה קיימת דחסו לתוך הכרית הבאה, שאמורה לעזור לכם לישון טוב יותר. הכרית, שכוללת בין היתר רמקולים ונורות LED מובנים, תעזור לכם להירדם בעזרת צלילים מרגיעים. מרגע שתרדמו תנטר הכרית את השינה שלכם לאורך כל הלילה וכשתתעוררו בבוקר תוכלו לקבל בסמארטפון דוח מפורט כולל ציון לשינה שלכם.

הכרית החכמה גם יודעת להבדיל בין מחזורי השינה השונים ולהעיר אתכם בהתאם. כך שאם תכוונו את השעון המעורר לשעה 6 בבוקר, אולם בשעה הייעודה תהיו באמצעו של מחזור שינה עמוק, הכרית תתאים את זמן היקיצה למחזור שינה קליל יותר, ותעיר אתכם עם צלילים מרגיעים לבחירתכם – הכל כדי שלא תרגישו עייפים כבר בתחילת היום.

מחיר יחידה: 470 ש״ח

מועד משלוח משוער: אוקטובר 2017

הגיעו ליעד? היעד של הפרויקט עמד על 50 אלף דולר; נכון לרגע זה גוייסו יותר מ-705 אלף דולר ונותרו לקמפיין עוד מספר שעות

לעמוד הקמפיין

יניב אביטל

הגב

2 Comments on "כרית חדשה תדאג גם להרדים וגם להעיר אתכם בצורה חכמה למדי [גיקסטארטר]"

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
Sort by:   newest | oldest | most voted
ofek
Guest

הכרית הזאת. היא אחת ההמצאות הכי מיותרות של עולם הטכנולוגיה..

יולי
Guest

שיהיה בהצלחה רבה. אם גם אתם רוצים לדעת איך מגייסים כסף בשיטת מימון המונים ובכלל איך עושים גיוס תרומות באינטרנט. חפשו בגוגל: גיוסים לקהילה: http://www.giusim.co.il
יש באתר המון מאמרים וטיפים בנושא

wpDiscuz

תגיות לכתבה: