סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

פייסבוק תציג אפליקציית צילום ישירות לפיד

בפייסבוק מודאגים מהצניחה בהיקף הסיפורים האישיים שמשתמשי הרשת החברתית מפרסמים, אז היא מפתחת אפליקציית צילום בסגנון סנאפצ'אט כדי לעודד אותם לפרסם יותר

facebook messenger

האם לפייסבוק יש בעיית שיתוף תוכן? מארק צוקרברג ושותפיו להנהלת הרשת החברתית חושבים שכן, וזה מדאיג אותם. מאוד.

אם תבחנו את הרכב פיד הפייסבוק שלכם מקרוב, אתם עשויים לשים לב כי הוא מכיל יותר ויותר עדכונים מעמודים שאהבתם מאשר פוסטים של חבריכם. לתופעה הזו יש סיבה טובה – לפי נתונים שפורסמו על ידי האתר The Information, החל מאמצע שנת 2015 ישנה צניחה חדה מאוד של 21 אחוזים בפרסום פוסטים אישיים של חברי אומת הפייסבוק. הסקר מתייחס לפלח אוכלוסייה של משתמשים בני 30 ומטה. הנתונים הקשים של שנת 2015 הם המשך ישיר של מגמה שהחלה בכלל בשנת 2014, אז היקף שיתוף הסיפורים האישיים בפוסטים בפייסבוק ירד ב-5.5 אחוזים בלבד. הצפי הוא שבמהלך השנה הנוכחית פייסבוק עתידה לספוג ירידה נוספת של עוד 15 אחוזים.

לפי ידיעה שפורסמה ב-Wall Street Journal, פייסבוק מפתחת בסתר אפליקציית צילום חדשה שאמורה לעודד את המשתמשים ליצור תוכן משלהם באמצעות תמונות וסרטוני וידאו. על פי הפרסום, האפליקציה נמצאת כיום בשלבי פיתוח ראשוניים בלבד על ידי צוות מפתחים בלונדון ולא ידוע האם היא בכלל תראה אור, אבל אם כן אז היא אמורה לתמוך בשידור חי של וידאו ופרסום תמונות באופן מיידי על הקיר בפייסבוק בדומה לאפליקציית Snapchat הפופולרית. בדומה ל-Snapchat, האפליקציה החדשה של פייסבוק אמורה להוביל ישר אל מסך הצילום. הרעיון הכללי הוא שהאפליקציה החדשה של פייסבוק תחליף את אפליקציות הצילום בהן אנשים משתמשים כיום.

פייסבוק נלחמת להניע את הגולשים לפעולה

כאמור, הקודקודים בפייסבוק מודעים לבעיה הזו כבר זמן מה ומנסים להילחם בה בכל מיני אמצעים יצירתיים במטרה להוציא את המשתמשים . אחד מאותם אמצעים הוא פיצ'ר חדש באופן יחסי שנקרא On This Day, שמציע למשתמשים לשתף אירועים מלפני שנים כמו "לפני X שנים התחלת מערכת יחסים עם Y".

לפחות פייסבוק יכולה להתנחם בנתון מעודד אחד – לפי נתוני GlobalWebIndex, היקף המשתמשים שעושה לייק לתכנים של אחרים עלה ל-82 אחוזים, בהשוואה לשנה שעברה אז הנתון עמד על 73 אחוזים בלבד.

עדי פרל

בוגר בית הספר לעיתונאות "כותרת", נכנס עמוק לעולם המחשבים והטכנולוגיה עוד כשאנשים ידעו מה זה דיסקטים.

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: