סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

דייסון מנסה לעשות מהפכה עם מייבש השיער הראשון שלה

חברת דייסון כבר השיקה שואבים ורובוטים פורצי דרך; עתה משיקה החברה את מייבש השיער הראשון שלה שמבטיח להיות שקט יותר, בטוח יותר, קל יותר ו... יקר יותר

מקור: Dyson

מקור: Dyson

דייסון פיתחה כמה טכנולוגיות פורצות דרך בהעברת אוויר ממקום למקום… אחרי הכל החברה כבר אחראית על כמה פיתוחים מרשימים בתחום שואבי האבק, שואבי אבק רובוטיים, מאווררים, מפזרי חום ומייבשי ידיים. עכשיו נכנסת החברה לתחום מייבשי השיער עם המייבש הראשון מתוצרתה. ולמרות שככל הנראה אנחנו לא נעשה בו שימוש בגלגול החיים הנוכחי או בזה שאחריו, הוא הצליח להלהיב אותנו.

שקט יותר, בטוח יותר, יפה יותר

כבר במבט ראשון, ניתן להתרשם ממייבש השיער החדש של החברה, שעוצב על ידי סר ג'יימס דייסון בכבודו ובעצמו. הוא קומפקטי, קל ונראה כמו גאדג'ט מתקדם ולא עודפים ממספרות בשנות ה-80.

בליבו של ה-Supersonic פועם מנוע ה-V9 החדש והקטן של החברה, שגודלו בערך כגודלה של סוללת D. המנוע הזעיר כולל 13 להבים זעירים, כשבזכות המבנה והפיזור שלהם, הם מצליחים לפעול גם בתדרים שהאוזן האנושית אינה יכולה לשמוע, וכך מפחיתים משמעותית את הרעש שנגרם מהמייבש. אמנם הוא לא יהיה שקט לגמרי, אבל מדיווחים של משתמשים ראשונים עולה כי בדרגות העוצמה הנמוכות ניתן להמשיך לדבר רגיל ובעוצמה הגבוהה עדיין יש צורך להגביר את הקול.

מימדיו הצנועים של המנוע איפשרו למהנדסים של החברה למקם אותו בתוך הידית עצמה, מה שמקל על האחיזה – גם לזמן ארוך – ומקנה הרבה יותר יציבות למשתמשים. מדובר בפיצ'ר חשוב, משום שייבוש שיער ממוצע אורך בין 10 ל-20 דקות.

מקור: Dyson

מקור: Dyson

מבחינת עוצמת הפעולה, למרות גודלו, ה-V9 הוא מנוע דיגיטלי חזק שמסתובב כ-110 אלף פעמים בדקה ומסוגל לינוק כ-13 ליטר אוויר בשנייה ולהוציא כ-40 ליטר אוויר. הוא מצליח לעשות את זה בזכות מנגנון הגברה ייחודי, בדומה לאלו שמשמשים את החברה בשואבי האבק שלה, ושימוש באוויר שמגיע ממספר מקורות שונים כמו ראש המייבש ותחתית הידית.

עוד חידוש שאמור לשמור על השיער של המשתמשים ולהגן עליהם מפני כוויות הוא חיישן שממוקם בראש המייבש ומנטר 20 פעמים בשנייה את הטמפרטורה. אם האוויר שמוציא המייבש חם מדי, החיישן מפסיק את פעולת מייבש השיער. כמו כל המייבשים, גם ה-Supersonic מגיע עם ערכה של פיות לראש, שנצמדות לגוף המייבש בצורה מגנטית.

מקור: Dyson

מקור: Dyson

מייבש השיער הראשון של דייסון יגיע לשווקים לקראת ספטמבר, כשמחירו, באופן לא מפתיע בהתחשב במוצרי הפרימיום של החברה, יהיה גבוה יחסית ויעמוד על 435 דולר.

וידאו: Supersonic, מייבש השיער הראשון של דייסון

יניב אביטל

חי ונושם טכנולוגיה עוד מימי ה-ZX Spectrum היפים. חולה על כל סוגי הגאדג'טים - אלו שמתחברים ל-USB, ואלו שקוראים לו "אבא".

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: