סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

דמיסטו מגייסת 6 מיליון דולר ומשיקה את צ'אט-בוט הסייבר הראשון

הסטארטאפ הישראלי מפתח טכנולוגיה של אוטומציה בעבודת צוותים לאבטחת מידע וסייבר בעזרת צ'אט-בוט ייעודי; קרן Accel שהובילה את הסבב היתה בין המשקיעות בפייסבוק, דרופבוקס וסלאק

מקור: Demisto

מקור: Demisto

במקביל לצמיחה באיומים על ארגונים וחברות, אנחנו רואים גם אינפלציה בהתראות שווא (False Positive) שגורמים לשחיקה, בזבוז משאבים ולעיתים גם להתעלמות מסכנות אמיתיות. חברת Demisto (דמיסטו), מפתחת טכנולוגיה של אוטומציה בעבודת צוותים לאבטחת מידע וסייבר, הודיעה היום (ד') על גיוס הון בגובה 6 מיליון והשקת הצ'אט-בוט הראשון בתחום האבטחה.

אינטגרציה בין מוצרי אבטחה שונים

הטכנולוגיה שמפתחת Demisto מסייעת לאינטגרציה בין מוצרי אבטחה שונים, אוטומציה של תהליך התגובה לאירועי אבטחה, והפחתה ניכרת בהיקפן של פעולות החקירה והתיעוד הידניות. היום (ד׳) הודיעה החברה על Demisto Enterprise, המערכת הראשונה שמושתתת על צ'אט בוט אבטחה. מערכת זו מאפשרת אוטומציה וייעול של ההתמודדות עם אירועי אבטחה, והיא מעודדת שיתוף פעולה תוך-ארגוני בניהול שלהם.

Demisto הוקמה ב-2015 על ידי סלביק מרקוביץ', שהיה מנהל טכנולוגיות ראשי ב-McAfee והיה בין המייסדים של Sentrigo; רישי בהרגבה, יוצא McAfee; דן שראל, סמנכ"ל המוצר של החברה וגיא רינת, סמנכ"ל הפיתוח, יוצא Centrigo וצ'ק פוינט. סבב הגיוס החדש בגובה 6 מיליון דולר הובל על ידי Accel Partners, אחת מקרנות הון הסיכון הנחשבות בעולם, שהיתה אחת מהמשקיעות בפייסבוק, דרופבוקס, ספוטיפיי וסלאק. עוד השתתפו בגיוס מנכ"ל cylance, סטוארט מקלור; הטכנולוג הראשי של Lookout, קווין מהאפי, ונשיא Blue Coat, מייק פיי. מהחברה נמסר כי ההון שגוייס ישמש לצורך הרחבת מאמצי השיווק והמכירות ו'הצמחת אקו-סיסטם של שותפויות טכנולוגיות'. החברה מחזיקה במשרדים בקופרטינו, קליפורניה ומרכז פיתוח בישראל.

בהתייחסו לגיוס, מסר סלביק מרקוביץ', מנכ"ל Demisto: "המשימה שקיבלנו על עצמנו היא לייעל את הפעילות של אנשי אבטחת המידע ולעזור לארגונים להתמודד עם המחסור הקשה במומחים בתחום". מרקוביץ' הוסיף: "לקוחות הבטא שלנו אימתו את ההנחה שגישת הצ'אט-בוט – בשילוב אוטומציה ותיעוד תוך שיתוף פעולה לכל אורך התהליך – עולה בהרבה על הגישה המתמקדת באוטומציה בלבד, והיא מייצרת מרכז ניהול אבטחה יעיל מאין כמוהו".

ג'ייק פלומנברג, שותף ב-Accel Partners שהצטרף לדירקטוריון במסגרת ההשקעה, אמר: "המרכז לניהול אבטחה (Security Operations Center) אמור לשמש מרכז העצבים של צוות אבטחת המידע בארגונים, אבל הכלים בו פועלים בניתוק מוחלט זה מזה. Demisto גיבשה גישה חדשנית לבעיה: הפתרון שהיא מציעה משלב קולבורציה ואוטומציה, וכך מסייע לצוותי אבטחת המידע לבצע את משימותיהם בדרך מועילה ויעילה".

וידאו: כך פועלת Demisto

יניב אביטל

חי ונושם טכנולוגיה עוד מימי ה-ZX Spectrum היפים. חולה על כל סוגי הגאדג'טים - אלו שמתחברים ל-USB, ואלו שקוראים לו "אבא".

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: