סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

גיוס: Cato Networks הישראלית מגייסת 30 מיליון דולר

החברה, שנוסדה על ידי שלמה קרמר וגור שץ, מעוניינת לשנות את הדרך בה אבטחת רשתות מיושמת, מנוהלת ומפותחת. מאז הקמתה בשנת 2015 גייסה כ-50 מיליון דולר

מקור: Cato Networks

מקור: Cato Networks

Cato Networks (קאטו נטוורקס), שפיתחה רשת ארגונית מבוססת ענן ובעלת אבטחת מידע מובנית, הודיעה היום (ג׳) על השלמת סבב גיוס שני בהיקף של 30 מיליון דולר. את הגיוס הובילה קרן Greylock Partners בהשתתפות קרן Singtel Innov8 ומשקיעים קיימים, בהן הקרנות U.S Ventures Partners ו-Aspect Ventures וכן מייסדי החברה שלמה קרמר וגור שץ. כמו כן הודיעה החברה על כך שהטכנולוגיה שפיתחה זמינה כעת לקהל הרחב בכל השווקים, וכי ההון שגייסה ישמש אותה למחקר, פיתוח והתרחבות לשוק העולמי.

Network Security as a Service – NSaaS

פתרונות הענן שקאטו מציעה כוללים מספר יתרונות מרכזיים בהם הפחתה במספר מוצרי האבטחה הנדרשים לארגונים וחסכון בהוצאות רכישה, פריסה, שדרוג ובהתאמה שלהם; צמצום בעלויות קישוריות על ידי הורדה משמעותית של תעבורת אינטרנט על-גבי רשת התקשורת הארגונית; גישה ישירה לענן מכל מקום ללא כל צורך במספר רב של מוצרי אבטחה ייעודית במתקני הארגון; אכיפת מדיניות אבטחה אחידה עבור כלל האתרים, משתמשים ניידים, והתשתיות הפיזיות ובענן, ללא צורך בריבוי פתרונות נקודתיים ואבטחה דינמית ועדכנית מבוססת על פלטפורמה שלא דורשת את מעורבות הלקוח.

בתחילת דרכה (2015) מומנה קאטו על ידי צמד המייסדים – שלמה קרמר וגור שץ. קרמר נחשב לוותיקי תחום אבטחת המידע, וממייסדי צ׳ק פוינט ואימפרבה. שץ מגיע מתחום אבטחת אפליקציות מבוססות ענן, ולפני כן היה שותף מייסד ומנכ״ל חברת אינקפסולה. לפני קצת פחות משנה הודיעה החברה, שבאותה התקופה לא שיתפה ביותר מידי פרטים על פעילותה, על השלמת סבב גיוס ראשון. את הסבב, שהסתכם ב-20 מיליון דולר הובילו Theresia Gouw, מייסדת קרן ההון סיכון Aspect Ventures וסטיב קראוז (Steve Krausz), שותף כללי בקרן הון סיכון U.S Venture Partners.

"קאטו מציעה דרך חדשה לגמרי לחתוך בעלויות ובמורכבות של קישוריות ואבטחת מידע בארגונים, על-ידי אספקתם כשירות ענן הוליסטי וגמיש, שניתן להתאימו במהירות לצמיחת והתרחבות הארגון ולסיכונים המשתנים", אמר שלמה קרמר, שותף מייסד ומנכ"ל קאטו נטוורקס. "קאטו סוללת את הדרך לפלטפורמת רשת ואבטחה חדשה, פשוטה יותר ושניתנת להתאמה בקלות לכל ארגון בכל גודל, וכן מציעה הזדמנות ייחודית לשיתופי פעולה עם גורמים בתחום".

וידאו: Cato Networks: Network Security is Simple Again

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: