סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש
אני מאשר קבלת חומר פרסומי מגיקטיים וידוע לי כי באפשרותי לבקש הסרה מרשימת התפוצה בכל עת

ענקית התרופות Bayer תשקיע 10 מיליון דולר במיזמים מתחום החקלאות בישראל

כדי לעמוד במשימה חברה Bayer הגרמנית לחממת Trendlines הישראלית שתנהל עבורה את הקרן

trendlines2

חממת הטכנולוגיה הישראלית Trendlines, אשר מתמקדת בהשקעות בחברות צעירות העוסקות בתחום המכשור הרפואי והחקלאות, יוצאת בשיתוף פעולה עם חבר התרופות הגרמנית Bayer. במסגרת שיתוף הפעולה תשקיע החברה הגרמנית 10 מיליון דולר במשך 5 שנים בקרן השקעות ייעודית בתחומי העיסוק של Trendlines. הקרן, שקיבלה את השם ׳Bayer Trendlines Ag Innovation׳, תתקיים כאמור מהשקעה הכספית של Bayer, אך זו שתנהל אותה בפועל היא החברה הישראלית.

משקיעות בעתיד החקלאות

תנאי אקלים קיצוניים, עמידות העשב והדברה מאסיבית הם רק חלק מהאתגרים העומדים בפני עולם החקלאות כיום. במקביל, חקלאים נמצאים תחת לחץ מתמיד כדי לייצר כמות מספקת של מזון שיהיה בטוח, בריא ובר קיימא. באמצעות הקרן החדשה של Bayer ו-Trendlines, השתיים שואפות ללקט את הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים בשוק לאותם אתגרים, ובכך לתרום לעיצוב העתיד של החקלאות, ולהיטיב גם עם החקלאים וגם עם לקוחות הקצה.

״אנו שמחים על הקמת הקרן המשותפת ומעתיד השותפות עם Bayer. היא תספק לחברות שלנו את הגיבוי המקצועי והפיננסי שהן צריכות לפיתוח וצמיחה עסקית, וזה הוא צעד נוסף בעבודה השוטפת שלנו לבניית מערכת Agtech אקולוגית ישראלית מתפתחת״, אמרה ד״ר ניצה קרדיש, מנכ״לית Trendlines Agtech.

אדריאן פרסי, מנהל המחקר והפיתוח בחטיבת החקלאות של Bayer התייחס לקרן החדשה ואמר כי ״ישראל היא ריכוז ממוקד של חדשנות ו-Trendlines מציעה בדיוק את השילוב הנכון של ידע אזורי וניסיון טכני כדי להיות השותף האידאילי עבורנו. השוק החקלאי בשל לחדשנות ו-Trendlines, עם הדגש שהיא שמה על חברות סטארטאפ בתחילת דרכן וטכנולוגיות חדשות מעבר להשקעה חד פעמית, חולקת את הגישה שלנו ואת המחויבות לתמוך בחקלאות פרודוקטיבית ובת קיימא״.

בין חברות הפורטפוליו של Trendlines ניתן למצוא את Eden-Shield המספקת פתרונות הדברה אורגניים בלתי מזיקים לגידולים ולחרקים אשר גייסה לאחרונה כמיליון דולר ואת Sol Chip אשר פיתחה סוללה סולארית שעשויה להחליף את זו שקיימת במכשירים אלקטרונים ניידים וגייסה באוגוסט 2015 כ-5 מיליון דולר.

הילה חיימוביץ׳

כתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד הרבה מעבר לתחביב, אך את חיבתי העזה לגאדג׳טים וטכנולוגיה גיליתי יחסית באיחור. כנראה שהגיקית שבי הייתה חבויה זמן רב, ורק חיכתה לרגע הנכון לפרוץ. בכל מקרה - היא כאן, ובכל הכוח. (צילום: יורם רשף)

הגב

היה הראשון להגיב!

avatar

wpDiscuz

תגיות לכתבה: