סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש

Android Optimizer: האולר השוויצרי למכשיר האנדרואיד

בואו להכיר את האולר השוויצרי למכשיר האנדרואיד שלכם - Android Optimizer

יש הרבה אפליקציות ברשת שמאפשרות לנו לקחת את השליטה על מכשיר האנדרואיד שלנו: מנהלי משימות, מנהלי קבצים, סורקים ואופטימייזרים למיניהם. כדי שנוכל השתמש בכולם, הנה סיפור הצלחה נוסף מבית היוצר של XDA: המפתח caotiantupi מקהילת XDA-Developers החליט להכניס את רוב האפשרויות שיש לנו לניהול המכשיר וסריקתו לכלי שימושי אחד, ובכך לחסוך בזמן ומשאבים למשתמשי האנדרואיד. שמה בישראל הוא: Android Optimizer.

15 פונקציות בכלי אחד

לדרמן טוב מכיל את כל סוגי הסכינים וכלי העבודה שאי פעם תצטרכו בחיים. כמו לדרמן טוב, גם ה-Swiss Army Knife הזה לאנדרואיד מכיל את כל הכלים שתצטרכו באפליקציה אחת. 15 פונקציות ממצב המכשיר כולל ניתוח של ה-Startup Time שלו ועד לכמה אנשים שמשתמשים באפליקציה המכשיר “עולה” יותר מהר מזה שלכם (אני במקום 9,892 כרגע).

האפליקציה נותנת לכם 9 קטגוריות ניהול לבחירה החל ממידע כללי על המכשיר, אפליקציות, Startup Manager, מנהל קבצים ועד חיסכון בחשמל. בהחלט אפליקציה שימושית ונוחה לשימוש ומידי פעם בשימוש רב במכשיר שווה להעיף בה מבט ולבדוק מה המצב עם המכשיר שלכם ואיך הוא מרגיש (כן, בימינו גם למכשירים יש רגשות).

חיסכון בסוללה מידע כללי
חיסכון בסוללה מידע כללי
מידע שוטף על המכשיר מסך ראשי
מידע שוטף על המכשיר מסך ראשי

איך משיגים את הכלי הזה?

האפליקציה ניתנת להורדה בחינם דרך הדיון הרשמי על האפליקציה בפורום XDA-Developers. אתם מוזמנים לבחון את האפליקציה ולתת את דעותיכם עליה בדיון, וכמובן לדווח על באגים או תקלות באפליקציה, ובכך לעזור למפתחים שלה.

אבישי בר

מפתח אתרי אינטרנט מנוסה, חולה גאדג'טים, הולך נגד הזרם ואוהב את כל מה שקשור לגוגל, לאנדרואיד ולקוד פתוח. עיסוקו העיקרי הוא לפרק לחלקים כל צעצוע חדש שמגיע למשרד ואז לכתוב עליו מדריך.

  • נפלא מקווה שאכן אראה שיפור במהירות

תגיות לכתבה: