סוכן חכם
אישי ודיסקרטי

לוח משרות ההיי-טק
והטכנולוגיה של ישראל.

רוצים לדעת על משרות חדשות שמתאימות לכם?
תנו לנו לעבוד בשבילכם.
במקום לחפש משרות, קבלו אותן למייל ראשונים.

תודה רבה,
מעכשיו הסוכן האישי שלנו עובד בשבילך. בהצלחה:)
ההרשמה בוצעה בהצלחה
*הרשמה מאשרת לנו את תנאי השימוש

גוגל מוסיפה 16 יישומי ענן חדשים לעסקים

גוגל מרחיבה את היצע יישומי הענן בשרות Google Apps עבור עסקים ומוסדות חינוך עם 16 פתרונות חדשים המתממשקים עם יישומי ענן נוספים של החברה

ביום שלישי השבוע הודיעה גוגל על הוספה של שישה-עשר יישומים חדשים להיצע ה-Google Apps Marketplace עבור עסקים. בהודעה שפורסמה בבלוג שרותי הענן הארגוניים של גוגל, הציע החברה ללקוחות שרות היישומים שלה תקופת ניסיון גם ביישומים החדשים.

בין האפליקציות החדשות ישנם יישומים שימושיים עבור עסקים ומוסדות חינוך כמו DirectIQ המאפשר שליחה של ניוזלטר ומעקב אחר פתיחה וקריאה של ההודעות, Floorplanner.com שהוא יישום לתכנון בתים ודירות בשניים ושלושה מימדים עבור מעצבי פנים וסוכני נדל”ן, מערכת מעקב אחר שעות עבודה עבור לפילאנסרים בשם Harvest ועוד מספר כלים שיכולים להחליף מערכות מורכבות, תוכנות יקרות או פשוט לאפשר יעילות רבה יותר של הארגון.

לדברי גוגל, אחד היתרונות הבולטים של יישומי הענן שלהם הוא האינטגרציה עם יישומי המשרד המקוונים של גוגל (Google Docs ו-Google Calendar) וכן שרות הדואר האלקטרוני Gmail. בנוסף, אין צורך ביצירה של שמות משתמשים וסיסמאות עבור עובדי הארגון משום שגוגל משתמשת במנגנון אימות יחיד (single sign-on) עבור כל יישומי הענן של ארגון זה או אחר. בנוסף, ניתן לספק את השרות לכל עובדי הארגון הזקוקים לו בקליים אחדים, ללא צורך להתקנות מקומיות של היישום..

גוגל מאפשרת למפתחי יישומים להציע את שרותיהם באמצעות שוק היישומים של Google Apps, ולהרוויח מדמי השימוש שמשלמים הארגונים.

אילנה ברודו

אשת המילה הכתובה וחובבת טכנולוגיה. גרפומנית, גיקית, גיימרית, בשלנית, ואפילו משוררת לעת מצוא. בימים עיתונאית רשת נעימת הליכות ובלילות לוחמת צדק דיגיטלי חסרת רחמים ובעלת לשון מושחזת היטב. לשעבר כתבת טכנולוגיה ב-ynet ו-walla!.

תגיות לכתבה: